Juhatuse liikmed e-post Telefon
Kristi Peegel kristi.peegel@diabeedikool.ee 511 6492
Ülle Einberg ulle.einberg@lastehaigla.ee
Sigrid Vorobjov sigrid.vorobjov@tai.ee
Nimi Valdkond Kontakt
Kadri Palu Tallinna kontori juhataja kadri.palu@diabeedikool.ee, tel: 5303 7571
Maret Rodin Laste reh. teenuse juht, kogemusnõustaja maret.rodin@diabeedikool.ee, tel: 5561 6338
Marju Värton Tartu kontori juhataja, kogemusnõustaja marju.varton@diabeedikool.ee, tel: 511 2969
Karin Sillaste kogemusnõustaja karin.sillaste@diabeedikool.ee, tel: 5669 8295
Anneli Pärtna kogemusnõustaja anneli.partna@diabeedikool.ee, tel: 508 7689
Tatjana Mishalagina kogemusnõustaja tatjana.mishalagina@diabeedikool.ee, tel: 5664 4386
Natalja Maslennikova kogemusnõustaja natalja.maslennikova@diabeedikool.ee, tel: 5354 2616
Triinu Kivitar kogemusnõustaja, õde triinu.kivitar@diabeedikool.ee
Sirje Multram õde sirje.multram@diabeedikool.ee
Merilin Aus kogemusnõustaja, õde merilin.vesingi@diabeedikool.ee
Maarja Randväli õde info@diabeedikool.ee
Liina Heinvere õde info@diabeedikool.ee
Maire Vesingi kogemusnõustaja, toitumisterapeut info@diabeedikool.ee
Heli Viira kliiniline psühholoog heli.viira@diabeedikool.ee
Mairi Laane psühholoog mairi.laane@diabeedikool.ee
Jelena Jessipovitš psühholoog jelena.jessipovits@diabeedikool.ee
Birgit Malken psühholoog birgit.malken@diabeedikool.ee
Pilleriin Kupper psühholoog pilleriin.kupper@diabeedikool.ee
Ave Kaal-Sunduk kogemusnõustaja ave.kaal-sunduk@diabeedikool.ee, tel: 528 6475
Lilian Saage kogemusnõustaja, pereterapeut lilian.saage@diabeedikool.ee
Mariliis Tähepõld loovterapeut info@diabeedikool.ee
Helena Suurvärav sotsiaaltöötaja helena.suurvarav@diabeedikool.ee
Helve Maripuu sotsiaaltöötaja helve.maripuu@diabeedikool.ee
Anu Martin eripedagoog anu.martin@diabeedikool.ee
Elis Vaher eripedagoog elis.vaher@diabeedikool.ee
Kärolin Jaaska kogemusnõustaja karolin.rudenko@diabeedikool.ee
Maaria Pielberg füsioterapeut info@diabeedikool.ee
Maria Tomson loovterapeut info@diabeedikool.ee
Kadri Kaarus loovterapeut info@diabeedikool.ee