Videokonkursile laekunud tööd on siin!

Changemakers Academy meeskond “Birke beebid” korraldas koostöös Diabeedikooliga videkokonkursi teemal 1. tüüpi diabeet.

Kõigi auhinnasaajatega võetakse ühendust!

1. koht

2. koht

3. koht

Konkursi auhinnad on järgmised

1. koht 30€ kinkekaart Rademaris, Tere tooted, 2 kasti Kommipommi tooteid, SEIK tegude kalender

2. koht 20€ kinkekaart Rademaris, Tere tooted, kast Kommipommi tooteid, SEIK tegude kalender

3. koht 10€ kinkekaart Rademaris, Tere tooted, kast Kommipommi tooteid, SEIK tegude kalender

Silmajäävatele videotele: SEIK kalendrid, Tere tooted ja Kommipommi tooteid.

Kõigi osalejate vahel loosime lisaks: Kommpommi tooted ja SEIK kalendrid.

Tere AS on kaasaegne ning laia, ent samas efektiivse tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast hästi organiseeritud innovaatiliseks ettevõtteks.

Tere AS peamisteks tegevusaladeks on toorpiima kokkuost, piimatoodete tootmine ja müük.

Nad väärtustavad kõrgelt kodumaist toorpiima ja traditsioone, olles samas innovatiivsed ja uutele suundadele avatud. Tundes tarbija ootusi kasutavad nad uusi tehnoloogiaid ja arendavad tervislikke tooteid, pakkudes nendega elujõudu ja rahulolu igas eas inimestele.

Tere tootenimekirjas on kokku üle 150 kõrge kvaliteediga toote. Tuntumad kaubamärgid, mille all tooteid müüme on Tere, Kohuke, Merevaik, Hellus, Haps, Emma ja Paradiis.

Tere toetab meie heategevuslikku ettevõtmist mitmete oma maitsvate toodetega.

Rademari kaupluste kett loodi isa ja poegade Juksarite poolt eesmärgiga pakkuda tunnustatud spordi- ja vabaajakaupu.

Nende visiooniks on olla liikumise hingeks ja inspireerivaks kaaslaseks. Nad tahavad olla number üks spordikaupade pakkuja ja parima kliendikogemuse eeskuju. Nad peavad oluliseks tervislikku elustiili ja aktiivset liikumist. Nende eesmärk on olla valdkonna suunanäitaja, pakkudes kvaliteetseid ja tuntuid spordi- ja vabaajakaupade brände.

Nende juurest leiab laia valiku tooteid maailma juhtivatelt spordi- ja vabaajakaupade brändidelt nagu Nike, adidas, Puma, Icepeak, Columbia, Didriksons, Five Seasons, EA7, Endurance, New Balance, Speedo, Asics jpt.

Rademar toetab meie ettevõtmist kinkekaartidega.

OÜ Estinvait alustas oma tegevust 1996. a. kevadel Tartus ja on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Oma tooteid turustavad kaubamärgi all KOMMIPOMM ja nende loosungiks on „Maiustusi igale maitsele”. Nende tootevalik on pidevalt täienemas uute toodete näol.

Kommipomm toetab meid maiustuste kastidega.

Tegu on kirjastusega, mis alates 2017. aasta jaanuarist tegutseb Kirjastus SEIK nime all. SEIK annab välja palju erinevaid inspireerivaid kinkeraamatuid ja kalendreid.

Nende soovi on, et iga toote kasutaja saaks inspiratsiooni uuteks põnevateks seiklusteks.

Meie projekti toetab SEIK oma Tegude Kalendritega. See on kalender, mille igale päevale on kirjutatud üks lihtne ja armas tegu, olgu selleks siis sõbra kallistamine või vanadele sõpradele kirjutamine.

Igapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender Sulle hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab.

Oleme Changemakers Academy 2021 aasta tiim Birke beebid.

Changemakers Academy ehk Maailmamuutjate Akadeemia toimub sellel aastal juba 5. korda. See on programm, millest saavad osa võtta 14-22 aastased tegusad noored, mille käigus töötavad viie kuni kuue liikmelised tiimid sotsiaalsete ettevõtetega, kellele luuakse üheskoos turundusplaan koos tiimi mentoriga.

See programm on suurepärane võimalus tutvuda uute inimestega, saada palju uusi teadmisi ja ideid, leida tohutult inspiratsiooni eesseisvateks tegudeks.

Meie tiimis on viis tegusat noort: Liisi, Merje, Heidi, Greete ja Eliise. Meie mentoriks on Birke, kust tuleb ka meie nimi Birke beebid. Me teeme koostööd ettevõttega Diabeedikool.

Meie eesmärgiks on leida lahendus, mille abil noored, kes saavad 1. tüüpi diabeedi diagnoosi, saaksid lihtsamalt oma lähedastele selgeks teha, mis on diabeet ja kuidas sellega toime tulla.

Me tulime Changemakersisse, sest me tahtsime hakata maailma muutma juba läbi väikeste tegemiste ja liikuda järjest suuremate sammudeni.