Kuidas erinevad toidud veresuhkrutaset mõjutavad?
Mida tähendab glükeemiline indeks?
Milliste toitudega võiks söögijärgne veresuhkrutõus jääda normi piiresse?
Kui soovid vastust nendele küsimustele, siis tule toidukoolitusele. Lisaks teoreetilisele osale valmistavad osalejad midagi tervislikku ja maitsvat ning söövad selle koolituse lõpus ühise laua taga ära. Osalejad saavad juurdepääsu ELDÜ retseptikogule, kuhu pidevalt lisandub maitsvate ja tervislike roogade retsepte.
Toimumiskohad
- TALLINN. Koolitused toimuvad Diabeedikooli ruumides (Liimi 1-312, Tallinn).
- TARTU. Koolitused toimuvad Diabeedikooli ruumides (Soola 3, Tartu).
- MUJAL EESTIS. Oleme korraldanud kokkamiskoolitusi nii Pärnus, Saaremaal, Narvas kui ka mujal. Anna oma soovist märku ja kui ühes piirkonnas on rohkem huvilisi, siis leiame sobiva köögi ja tuleme kohapeale.
Kõik Diabeedikooli nõustamised ja koolitused on rehabilitatsiooniteenused, millega anname teadmisi ja oskusi diabeediga igapäevaseks toimetulekuks. Teenused on tasuta, kui klient on suunatud rehabilitatsiooniteenusele Sotsiaalkindlustusameti või Töötukassa kaudu.
Ilma rehabilitatsiooniteenusele suunamiseta on kõigil võimalik teenuseid kasutada vastavalt meie hinnakirjale.
“Sain sealt palju uusi nippe kuidas valmistada tervislikumaid toite. Veel meeldis, et sai ise toite valmistada, see oli lõbus ja põnev ning jääb palju paremini valmistamine meelde. Kindlasti soovin osaleda ka edaspidi toiduvalmistamise koolitusel. Koolitaja oli väga profesionaalne , teadis täpselt kuidas mingi toiduaine veresuhkrule mõjub. Andis sooovitusi milliseid toorained koos kasutada, et veresuhkur ei tõuseks kiirelt vaid oleks stabiilne.”