Kaardimäng Diabatt

Home/Kaardimäng Diabatt/Kaardimäng Diabatt

Kaardimäng Diabatt

13,00  sisaldab käibemaksu

Küsimuste ja ülesannetega kaardimäng 2-10 mängijale alates 7. eluaastast. Mängu kestus on 30-60 minutit. Eesmärgiks on koguda enim punkte, täites võimalikult palju ülesandeid ja vastates küsimustele õigesti.

  • Kaardipaki saadame pakiautomaati.

    Palun pange siia kirja endale sobiv pakiautomaat.

Kategooria:

Kirjeldus

Pane proovile oma teadmistepagas diabeedist, võta vastu uusi väljakutseid ning pea koos pere või sõpradega maha üks meeleolukas Diabatt!

Diabatt sai alguse 2020. aasta Changemakers Academy programmist, kus tiimid pidid lahendama nende ettevõtte turunudsprobleemi. Sakiraki ettevõtteks oli ELDÜ (praegu Diabeedikool) ja nende probleemiks oli vähene teadlikkus ühingu olemasolust 1. tüüpi diabeeti põdevate inimeste hulgas. 

Teekond lapsekingades mõttevälgatustest käegakatsutava tooteni ei olnud noorte jaoks kindlasti kergete killast, kuid ometi oli see väga õpetlik ja lõbus. Uuriti põhjalikult teema ja sihtgrupi kohta; koostati vahvaid, kuid samas harivaid küsimusi ning tegevusi; konsulteeriti ELDÜga; disainiti kaardipakki; korraldati lauamängu õhtu; seigeldi trükikojas; veedeti koos töörikkad öid ja koosolekuid koos kuke ja koiduga ning vajadusel isegi mõõdeti joonlauaga viimsedki detailid perfektseks need on vaid üksikud, kuid väga ilmekad killud Diabati valmimise protsessist. 

Võiks öelda, et kaardimängu Diabatt sünnilugu on olnud täpselt selle loojate nägu – seikluslik, meeleolukas ning kirev. 

Oleme südamest tänulikud ELDÜ-le, kes lõi meile niivõrd soodsa pinnase, kuhu meie oma  “ideeseemne” külvasime ning hiljem hoole ja armastusega seda kasvatasime. Soetades Diabati maitsete ka teie selle “puu” vilju. Toredat mänguelamust!

Title

Go to Top