Project Description

Sul on oma tunnete, mõtete või toimetulekuga küsimus, mure või kahtlus? Sul on tunne, et elu ei kulge nii, nagu Sa tahaksid, tunded ja mõtted häirivad. Kui selline madalseis on kestnud juba üle kuue nädala, tule abi saamiseks psühholoogi konsultatsioonile.

Kui Sinu mure on seotud lapsega, siis me tegeleme kogu perekonnaga, esimesena ootame vastuvõtule täiskasvanud pereliiget.

Meie psühholoogid on diabeediteadmistega kogenud nõustajad ja eksperdid.

Toimumiskohad

  • TALLINN. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Liimi 1-312, Tallinn).
  • TARTU. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Soola 3, Tartu).
  • MUJAL EESTIS. Kokkuleppel kliendiga pakume nõustamisi ka e-kanaleid kasutades või telefoni teel.

Kõik Diabeedikooli nõustamised ja koolitused on rehabilitatsiooniteenused, millega anname teadmisi ja oskusi diabeediga igapäevaseks toimetulekuks. Teenused on tasuta, kui klient on suunatud rehabilitatsiooniteenusele Sotsiaalkindlustusameti või Töötukassa kaudu.

“Võitlesin diabeediga peamiselt üksi, sest tahtsin kaitsta enda lähedasi emotsionaalse koorma eest. Suutsin hakkama saada 15 aastat… Teadmine, et ma pole üksi, on andnud tohutult palju juurde, nii teiste diabeetikutega kogemuste jagamine kui ka psühholoogiline nõustamine, et selle pisikese deemoniga enda sees koos elada.”

Klient, 16 aastat diabeediga

NÕUSTAJAD

HELI VIIRAPsühholoog
MAIRI LAANEPsühholoog
KATRIN VEEREPsühholoog
JELENA JESSIPOVITSPsühholoog
Jelena töötab Diabeedikoolis psühholoogina. Ta on õppinud psühholoogiat S-Peterburi Ülikoolis ja liivateraapiat Iiri Liivateraapia Instituudis. Jelena pakub psühholoogilist nõustamist ja liivateraapiat diabeediga lastele ja pereliikmetele. Ta töötab vene ja eesti keeles.