Eripedagoog aitab märgata eakaaslaste seas eristuvat last ning välja selgitada tema õppimisega seotud mured ja vajadused. Eripedagoog otsib koos lapsevanema ja haridusasutusega lahendusi ning innustab nende suunas liikuma. Võib juhtuda, et lapsel koolis tekkinud probleemide taga nähakse süüdlasena diabeeti. Meie eripedagoogil on head teadmised diabeedist, ta saab olla erapooletuks nõuandjaks ja vahendajaks konfliktide lahendamisel.

Registreeri nõustamisele

• TALLINN. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Liimi 1-312, Tallinn).
  • TARTU. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Soola 3, Tartu).
  • MUJAL EESTIS. Kokkuleppel kliendiga pakume nõustamisi ka e-kanaleid kasutades või telefoni teel.
Registreeri nõustamisele

“Lapsel on pump olnud juba palju aastaid ja arvasime, et oskame seda masinat kasutada. Nüüd saime teada, et me ei osanud tegelikult pumba võimalusi üldse ära kasutada, seega ütlen, et see koolitus on igale pumbakasutajale KOHUSTUSLIK. Te ei kahetse, sest pump on päriselt ka hea abivahend, mitte ainult söögikatte tegemiseks vaid abiks kogu diabeedihalduses. Minu lapsel on peale koolitust palju paremad veresuhkrud, sest oskame targemalt boolust teha. Eriti õnnelik olen, et hommikusöögi katet oskame nüüd teha nii, et veresuhkur kõrgeks ei lähe. Ja ELDÜ koolitused on alati sellised, et lähed ühe teadmise järele, tuled tagasi nagu jõuluvana juurest, hulga targema ja rohkem motiveerituna!”

Lapsevanem, 11-aastase tütre ema

NÕUSTAJAD

Anu Martin
Anu MartinEripedagoog
Anu on hariduselt eripedagoog. Pikaaegne töökogemus Diabeedikooli rehabilitatsioonimeeskonnas ja lastelaagrites on andnud Anule head teadmised diabeedist.
ELIS VAHEREripedagoog