Sul on oma tunnete, mõtete või toimetulekuga küsimus, mure või kahtlus? Sul on tunne, et elu ei kulge nii, nagu Sa tahaksid, tunded ja mõtted häirivad. Kui selline madalseis on kestnud juba üle kuue nädala, tule abi saamiseks psühholoogi konsultatsioonile.

Kui Sinu mure on seotud lapsega, siis me tegeleme kogu perekonnaga, esimesena ootame vastuvõtule täiskasvanud pereliiget.

Meie psühholoogid on diabeediteadmistega kogenud nõustajad ja eksperdid.

Registreeri nõustamisele

• TALLINN. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Liimi 1-312, Tallinn).
  • TARTU. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Soola 3, Tartu).
  • MUJAL EESTIS. Kokkuleppel kliendiga pakume nõustamisi ka e-kanaleid kasutades või telefoni teel.
Registreeri nõustamisele

“Võitlesin diabeediga peamiselt üksi, sest tahtsin kaitsta enda lähedasi emotsionaalse koorma eest. Suutsin hakkama saada 15 aastat… Teadmine, et ma pole üksi, on andnud tohutult palju juurde, nii teiste diabeetikutega kogemuste jagamine kui ka psühholoogiline nõustamine, et selle pisikese deemoniga enda sees koos elada.”

Klient, 16 aastat diabeediga

NÕUSTAJAD

HELI VIIRA
HELI VIIRAPsühholoog
Heli on kiiniline psühholoog ja psühhoterapeut. Hariduse on Heli omandanud BSc University of Surrey (BSc), Regent’s College, London (MA ja Post-MA). Heli tegeleb Diabeedikoolis psühholoogilise nõustamise ja psühhoteraapiaga, vajadusel ka seisundi kliinilise hindamisega ja uuringutega. Helil on kaks last, diabeediga ei ole tal isiklikku kokkupuudet, kuid kõrvaltvaatajana ja psühholoogina mõistab ta hästi haigusega seotud muresid.

MAIRI LAANE
MAIRI LAANEPsühholoog
Mairi omandas psühholoogiaalase hariduse Tartu Ülikoolis (bakalaureus ja magister). Diabeedikoolis töötab Mairi psühholoogilise nõustajana, viies läbi ka koolitusi ja vestlusringe. Mairi kasutab oma töös oskusi ja teadmisi erinevatest teraapiaõpingutest: tunnetekeskne paariteraapia, süsteemne pereteraapia, kognitiiv-käitumisteraapia. Lisaks omab Mairi pädevust koolilaste psüühiliste protsesside hindamiseks Koolipsühholoogide hindamiskomplektiga. Mairil on kolm last, tänu kellele on tal ohtralt võimalusi kogeda maailma läbi nende silmade.
JELENA JESSIPOVITSPsühholoog
Jelena töötab Diabeedikoolis psühholoogina. Ta on õppinud psühholoogiat S-Peterburi Ülikoolis ja liivateraapiat Iiri Liivateraapia Instituudis. Jelena pakub psühholoogilist nõustamist ja liivateraapiat diabeediga lastele ja pereliikmetele. Ta töötab vene ja eesti keeles.
BIRGIT MALKENPsühholoog
IRINA TSHALEIPsühholoog