Perelaager toimub 06-09. juulil 2022 Jõulumäe Tervisespordikeskuses Pärnumaal.

Perelaagrisse ootame diabeeti põdevaid koolieelikuid (kuni 7-aastased) koos oma perega. Laagrisse saame vastu võtta kuni 30 perekonda, kaasa võib võtta ka diabeediga lapse õed-vennad. Laagripäevade jooksul pakume peredele erinevaid koolitusi, nõustamisi, vestlusringe ja aktiivseid tegevusi. Lapsed on samal ajal hoitud meie diabeediõdede valvsa pilgu all. Kuna diabeedist on mõjutatud ka lapse õed-vennad, siis me ei tohi ka neid ära unustada. Laagris saavad nad rääkida oma muredest, hirmudest ja tunnetest seoses pereliikme haigusega.

“Laagrid on andnud nii lapsele kui ka mulle vanemana kindlama teadmise, et me ei ole üksinda. Jaa, meil on küll spetsiaalsed FB grupid, kus saab iga päev nõu küsida ja suhelda, aga päriselt toimuvad kokkusaamised on siiski midagi muud.”

Lapsevanem

2022 PERELAAGRISSE REGISTREERIMINE

Registreerimine algab 1. veebruaril 2022.a. kell 9.00 siinsamas lehel avaldatava registreerimisankeedi kaudu.

Laager on rehabilitatsiooniteenus, seetõttu peab pere olema Diabeedikooli rehabilitatsiooniteenuse klient (see tähendab, et diabeeti põdeval lapsel on kehtiv rehabilitatsiooniplaan ja suunamiskiri meie teenustele).

Pere osalustasu laagri eest on 160 eurot ja see ei sõltu pereliikmete arvust, kes laagris osalevad.