Loovteraapia annab võimaluse suhelda ilma rääkimata, mis võimaldab inimestel kogeda ja väljendada ennast mitmel eri tasandil. Kui tunned, et Sul on raske väljendada oma emotsioone sõnades ja on sul ärevus, raskused haigusega kohanemisel, elukvaliteedi või enesehinnangu langus, siis võiks abi olla loovteraapiast.

Registreeri nõustamisele

• TALLINN. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Liimi 1-312, Tallinn).
  • TARTU. Nõustamine toimub Diabeedikooli ruumides (Soola 3, Tartu).
Registreeri nõustamisele

“Lapsel on pump olnud juba palju aastaid ja arvasime, et oskame seda masinat kasutada. Nüüd saime teada, et me ei osanud tegelikult pumba võimalusi üldse ära kasutada, seega ütlen, et see koolitus on igale pumbakasutajale KOHUSTUSLIK. Te ei kahetse, sest pump on päriselt ka hea abivahend, mitte ainult söögikatte tegemiseks vaid abiks kogu diabeedihalduses. Minu lapsel on peale koolitust palju paremad veresuhkrud, sest oskame targemalt boolust teha. Eriti õnnelik olen, et hommikusöögi katet oskame nüüd teha nii, et veresuhkur kõrgeks ei lähe. Ja ELDÜ koolitused on alati sellised, et lähed ühe teadmise järele, tuled tagasi nagu jõuluvana juurest, hulga targema ja rohkem motiveerituna!”

Lapsevanem, 11-aastase tütre ema

NÕUSTAJAD

MARILIIS TÄHEPÕLD
MARILIIS TÄHEPÕLDLoovterapeut
Mariliis on Diabeedikooli Tartu poolel loovterapeut. Mariliis on lõpetanud Tallinna Ülikoolis visutaalkunstiteraapiate magistrantuuri ning tal on 14 aasta pikkune töökogemus laste loovustundide juhendajana MTÜ-s Haldjapere. Mariliisil on kaks last. Diabeediga on Mariliis kokku puudutnud praktika ja töö kaudu Diabeedikoolis. Loovterapeudina toetab Mariliis diabeedidiagnoosiga last ja tema lähedasi diagnoosiga kohanemisel ja toimetulekul, pakub vaheldust ja lõõgastavat käelist tegevust haigusväsimuse ja meeleolumuutuste korral.
MARIA TOMSONLoovterapeut
KADRI KAARUSLoovterapeut