Diabeedi suvekool

1.tüüpi diabeediga täiskasvanuid ootame 6-9. juulil 2022 Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimuvasse laagrisse. Nelja päeva jooksul toimuvad diabeedikoolitused, vestlusringid ja nõustamised, lisaks sellele pakume aktiivset liikumist ja sporti igale tasemele ja maitsele.

Osalema on oodatud kõik 1. tüüpi diabeeti põdevad täiskasvanud (alates 18. eluaastast). Laagrisse saame vastu võtta 40 osalejat.

“Ühest suvisest nädalast koos sama diagnoosiga inimestega piisab, et anda jaksu kogu ülejäänud aasta oma haigusega toime tulla”

Osaleja

REGISTREERIMINE

Registreerimine algab 1. veebruaril 2022.a. kell 9.00 siinsamas lehel avaldatava registreerimisankeedi kaudu.

Diabeedi suveakadeemia on rehabilitatsiooniteenus, mida saavad kasutada Diabeedikooli rehabilitatsiooni kliendid. Kui soovid lisainfot või abi rehabilitatsiooniteenuse taotlemisel, võta palun ühendust info@diabeedikool.ee

Laagri omaosalus on 80 eurot inimese kohta.

2022 diabeedi suvekool

• Kui on midagi, millega peaksime arvestama (tahad kindlasti olla kellegagi ühes toas, soovid hüpokoera kaasa võtta vms info).
PIRET LOOMETS
PIRET LOOMETSLaagri korraldaja
Piret on Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu juhatuse liige. Piret on kolme poja ema ja üks lastest põeb diabeeti alates 2008. aastast. Diabeedilaste laagreid on Piret korraldanud aastast 2012, alguse sai see soovist oma lapsele laagrikogemust pakkuda. Laagrite läbiviimisesse on igal suvel haaratud ligi 40 inimest – juhendajad, õed, vabatahtlikud ja arstid.